Szakkörök

 

Művészeti szakkörök:

Színjátszó szakkör 1. osztály

Bakai Barbara szerda 15:45

Színjátszó szakkör 2. osztály

Bakai Barbara

csütörtök 15:45

Színjátszó szakkör 3-4. osztály

Bakai Barbara péntek 15:45

Rajz szakkör 1-4. osztály 

Szabó Tímea  hétfő 15:45

Kézműves szakkör 1-4. osztály

Baloghné Papp Magdolna

hétfő 16:00

 

 

 

Sportszakkörök:

 

 

Mozduljka 1-2. osztály

Macskásné Kotlóczki Ildikó

csütörtök 16:30

Zumba

Szurmai Tamás

kedd 15:30

Foci fiúknak 1-2. osztály

Csernaburczky Gyula

hétfő 16:15

Foci fiúknak 3-4. osztály   

Bélega Balázs

szerda 16:15

Foci fiúknak 5-6. osztály

Nagy Gábor

csütörtök 15:30

Foci fiúknak 7-8. osztály

Nagy Gábor

csütörtök 14:40

Labdajátékok 3-4 osztály

Nagy Tamás

kedd 16:15

Röplabda 5-8. osztály

Farkas Istvánné hétfő, szerda 15:30

Kosárlabda  5-12. osztály

Takácsné Bodnár Margit szerda 14:40
Sakk kezdő

Szakály Balázs

hétfő 15:30

Sakk haladó Szakály Balázs hétfő 16:15

  

 

 

Szaktárgyi szakkörök:

 

 

Matematika szakkör 3. osztály

Oláh Imre

hétfő 16:15

Matematika szakkör 4. osztály

Szabóné Luzsi Ágnes

csütörtök 16:15

Matematika szakkör 5-8.  osztály

Ilauszky Gyöngyi

szerda 14:30

Matematika felzárkóztató 6. osztály 

Ilauszky Gyöngyi

szerda 13:15

Angol szakkör 5-6. osztály

Berkes Márta

hétfő 14:00

Lego-robot programozás 6. osztály

Molnárné Szűcs Mónika

kedd 14:30

 

ökoiskola

Karácsonyi kézműveskedés
Kollégiumi beavató
Szalagtűző
Svetits-cukrászda
Általános iskolás kisdiákok
Termények megáldása-óvoda
Gimnáziumi évnyitó
Gimnáziumunk röplabda csapata
Farsang az általános iskolában
Óvodai karácsony
Svetits-nap
Gimnazisták klubja
Sítábor
Svetits-nap
Máriapócsi zarándoklat
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Svetits-hetek előadásán
Általános iskolás kisdiák
Szalagtűző műsor
Évnyitó az általános iskolában
Kaláka együttes koncertje
Diákelőadás a Svetits-héten
Karácsonyi műsor
Mikulás műsor az általános iskolában
Nyakkendőátadó műsor
Május 2021
H K Sz Cs P Szo V
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
máj.16. V, 09:00 -
Elsőáldozás
máj.17. H, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
máj.19. Sze
Idegen nyelvi mérés (6. és 8. évf.)
máj.24. H
Pünkösdi szünet
máj.25. K
Tantárgyi vizsgák (7-8.)
máj.26. Sze, 08:00 - 12:00
Országos kompetenciamérés
máj.27. Cs-máj.28. P
Osztálykirándulások (gimn.)
máj.31. H, 08:00 - 16:00-jún. 1. K
Érettségi dolgozatok megtekintése
jún. 4. P
A nemzeti összetartozás napja
jún. 5. Szo, 10:00 -
Ovis búcsúztató
jún.10. Cs-jún.11. P
Kirándulások (ált.isk.)
jún.14. H
Diákönkormányzati nap (gimn.)
jún.15. K, 08:00 -
Sportnap (ált.isk.)
jún.15. K, 09:00 -
Évzáró (gimn.)
jún.16. Sze-júl. 2. P
Napközis tábor (1-4. évf.)
jún.17. Cs, 15:00 -
8.c ballagása
jún.19. Szo, 10:30 -
Ballagás
jún.20. V, 09:00 -
Évzáró (ált.isk.)
jún.23. Sze, 08:00 - 15:00
Beiratkozás (gimn.)